0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Rovelver

Seri işlerde kullanılan ve torna tezgahlarından daha küçük olan torna makinelerine “revolver” denmektedir. Bu işi yapan ve bu makineleri kullanan kişilere de CNC torna operatörü denmektedir. İstanbul Bayrampaşa’da “ÜÇ EL CNC OTOMAT “ olarak faaliyet gösteren firmamız, Revolver işleri ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Makine parkımızda bulunan son teknolojiye sahip revolver makinelerimiz ve profesyonel CNC torna operatörlerimizle otomotiv, yedek parça, makine,mutfak eşyaları sanayi gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlara fason olarak revolver işlerinin hizmetini sunmaktayız.

 

Revolver makinelerinin bakımlarını yapabilen, doğru olarak kullanabilen ve mesleği ile ilgili ölçü ve kontrolleri başarı ile yapabilen operatörlerimiz ile firmamıza sipariş veren tüm müşterilerimize kusursuz bir şekilde tüm metal parçaların imalat ve teslimini yapan firmamızdan siz de kolaylıkla hizmet alabilirsiniz. Revolver makineleri, bu torna makinelerinin en eski modellerinden olduğu için hassas çizimleri bulunmamaktadır ve bu yüzden bu makineyi kullanan operatörün çok deneyimli ve yetenekli olması gerekmektedir. Firmamız da profesyonel operatörleriyle sizlere hizmet verdiği için imal ettiği tüm parçaları ilk seferde dahi kusursuz olarak üretmektedir. Kaliteli hizmet politikası ve en ekonomik fiyat politikasına sahip olan firmamız, müşterilerimizin tüm beklenti ve ihtiyaçlarına fazlasıyla ve zamanında cevap verebilecek, alt yapı, donanım ve deneyimi bünyesinde barındırmaktadır. Sektöründe olan tüm gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine dayanıklı, çevreye duyarlı ve kaliteli ürünlerle hizmet sunan firmamıza siz de telefon yoluyla kolaylıkla ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

 

 Müşterilerimizin iş çeşitliliklerine ve ihtiyaçlarına göre tüm hizmetleri tek çatı altında toplayan firmamızdan bir kez hizmet almakla yetinmeyeceğinizden ve bundan sonra sizin de “ÜÇ EL CNC OTOMAT” ailesinin bir parçası olacağınızdan biz, firma olarak eminiz! Çünkü; bugüne kadar firmamız ile tanışan tüm müşterilerimiz, bizimle birlikte çalışmaya ve ÜÇ EL CNC OTOMAT ailesinin bir parçası olmaya devam ettiler. 

 

Rovelver İşleri