0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Cnc İşleri

  “ÜÇ EL CNC OTOMAT” olarak İstanbul Bayrampaşa’da faaliyet gösteren firmamız, CNC işleri ile sizlerin hizmetindedir. İngilizce olarak açılımı “Computer Numerical Control” olan ve CNC’ nin Türkçe karşılığı ise “Bilgisayarlı Numerik Kontrol” dür. CNC; takım tezgahlarının harf ve sayı gibi sembollerden oluşan ve belli bir mantık çerçevesinde kodlanmış olan komutlar yardımıyla da işleyen tezgah kontrol ünitesinin, parça programını yapabilen sisteme denir. Kısaca ise bilgisayar sistemli makinelerdir ve tüm çizimleri hassasiyetle işlemektedirler. Yüklenen programları hafızasında saklayabilmesi özelliği de programlamanın bir kere yüklenmesini yeterli kılmaktadır.

 

1 metreden, 7 metreye kadar işleme kapasitesi olan CNC makineleriyle, her türlü CNC işlerini fason olarak müşterilerine sunan firmamız, en ekonomik fiyat ve kaliteli hizmet ile sizlerin yanındadır. Kurulduğumuz günden bu yana firmamıza başvuran tüm müşterilerimize sözü verilen tarihte tüm fason işlerimizi teslim etmeye büyük özen gösterdik. Sipariş aldığımız tüm CNC işleri taahhütte bulunduğumuz zaman diliminde yapılmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. CNC, Sanayi kollarından sonra tarım makineleri sanayinde de kullanılmaya başlanmıştır.  CNC makineleriyle programlamaya başlamadan önce  tüm hesaplamaları büyük bir titizlikle yapan programcılarımız imalatın hatasız olarak üretimine olanak sağlamaktadır. Firmamızdan fason olarak hizmet almak isteyen tüm müşterilerimizin istedikleri ölçü ve şekilde parçalarının imalatını CNC makineleri ile kusursuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız ve deneyimli kadromuz sizlerin de ihtiyacınız olan tüm parçaların üretimlerini yapacaktır.

 

 Makine parkımızda bulunan teknoloji harikası CNC makinelerimiz ile sizlerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda her türlü CNC işlerini gerçekleştireceğimizden hiç şüpheniz bulunmasın! “Üç El CNC Otomat” olarak, firmamızdan bir kez fason CNC işleri konusunda hizmet alan tüm müşterilerimize,bundan sonra tüm işlerini gönül rahatlığıyla emanet edebilecekleri bir firma olma sözünü veriyoruz. Çünkü; firmamıza ve hizmet kalitemize güveniyoruz! Çünkü; her zaman işimizin ve sözümüzün arkasındayız! 

 

 

Cnc İşleri