0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Otomat İşleri

“ÜÇ EL CNC OTOMAT”olarak sizlerin hizmetinde olan firmamız CNC otomat rovelver, index tezgahları ile pek çok sektörde hizmet veren firmalara fason olarak otomat işleri hizmeti sunmaktadır. Otomotiv sektörü için her türlü otomotiv parçaları, talaşlı imalat, makine parçaları, mobilya aksesuarları gibi pek çok sektörde hizmet veren firmaların otomat işlerini makine parkımız da bulunan son teknolojiye sahip makineleriyle gerçekleştiren firmamızdan siz de fason olarak hizmet alabilirsiniz.

 

Yılların tecrübesine sahip kadromuz ve makinelerimiz ile istediğiniz ölçü ve şekillere ait parçaları zamanında teslim etmeye firma olarak büyük hassasiyet göstermekteyiz.  Kalite ve fiyat politikası ile sizlerin hizmetinde olan ve İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız, aldığı tüm fason otomat işlerinde ve hizmetlerinin tüm aşamalarında kaliteden asla taviz vermemiştir. Kaliteli ürünlerimizi, kaliteli hizmet ve en iyi fiyatlarla sizlere sunabilecek alt yapı, donanım ve deneyime sahip olan firmamız, sizlerin beklentileri doğrultusunda hizmet vermektedir. Üretim kapasitesi geniş olan ve zengin ürün çeşitliliği ile her türlü otomat işlerinde sizlerin hizmetinde olmaktan büyük mutluluk duyan firmamıza, ihtiyacınız olan parça model, ebat ve sayıyı vermeniz yeterlidir. Konusunda deneyimli kadromuzla sizlere üretim kapasitemiz işliğinde teslim tarihi sözü verilmektedir. Her zaman sözümüzün arkasında durmaya firma olarak büyük özen gösterdik! Bugüne kadar, sipariş aldığımız ürünleri ne zaman teslim edebileceksek, teslim tarihi olarak o tarihi müşterilerimize vermeyi tercih ettik. Bu durumda firmamıza ürünlerimizi her zaman zamanında teslim etme şansını bize sağlamıştır ki, bu da müşterilerimizle, firmamız arasında bir güven köprüsünün oluşmasına olanak sağlamıştır.

Doğalgaz bağlantı parçalarından, otomotiv parçalarına, tente perde sistemlerinin mekanizma parçalarından, hidrolik bağlantı parçalarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü parça, firmamızın geniş üretim sahasında deneyimli kadromuz ve son teknoloji makinelerimiz ile sizlerin siparişleriniz ile yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Siz, hayal edin, isteyin, biz yapalım...

 

 

Otomat İşleri