0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Hakkımızda

İstanbul Bayrampaşa’da “ÜÇ EL CNC OTOMAT” olarak otomat sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz CNC işleri, otomat işleri, revolver işleri, index işleri ve CNC otomat işleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Fason imalatımız ile müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm metal ve plastik parçaları hatasız olarak imal etmeyi hedef edinen ve bunun için gerekli tüm alt yapı ve donanımı bünyesinde birleştiren firmamız, sizlere en iyi hizmeti vermek için gece gündüz demeden çalışmaktadır.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve fikirleri doğrultusunda her türlü ekipman, parça ve kontrol ekipmanlarının üretimlerini fason olarak gerçekleştiren firmamız, makine parkımızda bulunan son model makineleri ve operatörleriyle sizlere hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altından uzun süreli olarak, güvenle ve en ekonomik fiyatlarla temin edebilmeleri için firma olarak elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Otomotiv parçalarından, tekstil makine parçalarına, endüstriyel mutfak ekipman parçalarından, muhtelif parçalara kadar her türlü parçanın imalatını % 100 kusursuz üreten firmamız, bu kalitesini daim ettirmek için sektöründe olan tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip etmektedir. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin gücüne, güç katmak ve ihtiyacı olan parçaları hızlı, zamanında, en ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmet anlayışıyla teslim etmek firmamızın ana çalışma prensipleri olmuştur.

 

 Yılların deneyimine sahip profesyonel kadrosuyla her zaman sizlerin hizmetinde olan firmamız, müşterilerinin tüm beklenti ve ihtiyaçlarına % 100 karşılık verebilmeyi hedefleyerek bu sektöre adım atmıştır. Çözüm odaklı hizmet anlayışımız, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ve sektöre yön veren çalışma ve çalışma koşullarımız bu sektöre girdiğimizden bu yana yolumuza ışık tutmuştur ve gelişerek tutmaya da devam edecektir.

 

 

Hakkımızda