0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Cnc Otomat

  Otomat sektöründe fason imalatı ile sizlere hizmet veren firmamız, İstanbul’da “ÜÇ EL CNC OTOMAT” olarak Bayrampaşa’da faaliyet göstermektedir. CNC otomat işleri ile de sizlere teknolojinin son harikası olan CNC makineleriyle hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Bilgisayar sistemli CNC makinesinin ana program bölümünde her parça için ayrı bir programlama yapılır. CNC otomat işleri ile hassas ve kusursuz parça imalatlarını fason olarak sizlerin sipariş ve isteklerine göre hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunan firmamız sizlere de hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır. İnsan eli değmeden en ekonomik yollarla, üretim yapabilen CNC otomat makineleri ile kazıma, boyama, delme gibi her türlü mekanik işlem kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir. CNC kayar otomatik tezgahlar standart torna tezgahlarına göre çok daha fazla kompleks bir yapıya sahiptir ve 0.01 mm ve altında hassasiyetine sahiptir. İlk üretimden sonra da sapma olmadan diğer üretimlerini de aynı hassasiyette ve kusursuzlukla yapmaktadır. Parçanın yüzeyinin kalitesi de çok yüksek olduğu için büyük rağbet görmektedir. Bu yüzden A’dan Z’ye hassasiyet isteyen tüm parçalar için firmamıza başvurabilir ve CNC otomatik işlerini firmamıza teslim edebilirsiniz.

 

  Makine parkımızda bulunan son teknolojiye sahip makinelerimiz ile her türlü parçanın imalatını deneyimli kadrosuyla ile sizlere sunan firmamıza, telefon yoluyla ulaşarak istediğiniz ürünün siparişini verebilir ve CNC otomat işleri ile kusursuz parçalara sahip olabilirsiniz.