0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

İndex İşleri

 

Hatasız üretim, kusursuz hizmet, zamanında teslim ve en iyi fiyat garantisi ile fason olarak index işleri ile sizlere hizmet veren firmamız “ÜÇ EL CNC OTOMAT” ihtiyacınız olan tüm parçaları sizlere sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Makine parkımızda yer alan son teknolojiye sahip ve en büyük avantajı boyutları küçük olan ve binlerce, yüz binlerce parçanın imalatını yapabilme özelliğine sahip olan index makinelerimiz ile sizlere hizmet vermek, firmamıza büyük mutluluk verecektir.

 

Index (otomat) torna tezgahları genel olarak revolver makinelerine benzemektedir ve parça üzerinde birçok işlemi tek seferde yapabilmektedirler. Kam hesapları bir kere yapıldıktan sonra da aynı parçanın otomatik olarak binlercesini yapılabilen index makinelerimizle otomotiv, mobilya, yedek parça, makine,mutfak eşyaları sanayi gibi pek çok sektöre fason olarak hizmet vermekteyiz. Hatasız olarak parça imalatını yapmaya büyük özen gösteren ve bunun için gerekli tüm alt yapı, donanım ve tecrübeye sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini ve kusursuz parça imalatını her zaman ön planda tutmaktadır. Makine parkımızda bulunan farklı makinelerimizle her sektörden faaliyet gösteren müşterilerimize, ihtiyaçları olan parçaları istedikleri şekilde ve istedikleri sayıda profesyonel ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadar firmamızdan index işleri konusunda hizmet alan tüm firmaların, bundan sonraki tüm parça ihtiyaçlarında firmamızı tercih etmeleri ve çalışma ortaklarımız olmaları, firmamıza doğru yolda ilerlediğini gösteren ana faktör olmuştur.

 

Küçük parçalara ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden firmamızın index işleri hizmetlerinden faydalanabilir ve mümkün olan en kısa sürede siparişini verdiğiniz ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

 

 

İndex İşleri