0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Makina Parkımız

 Son model otomat makineleriyle geniş bir makine parkına sahip olan firmamız “ÜÇ EL CNC OTOMAT “ firmamıza başvuran müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede ve sayıda makine çeşitliliğine sahiptir. Teknolojiye yatırım yapmaktan hiç çekinmeyen ve dünya standartlarında ürün imal ederek, müşterilerinin fikirleri ve ihtiyaçlarını somut nesnelere dönüştüren firmamız bilmelisiniz ki, sizlere de hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

 

 Makine parkımızda yer alan makineler ile CNC işleri, otomat işleri, revolver işleri, index işleri, CNC otomat işleri kusursuz ve sorunsuz olarak imal edilmektedir. Her sektörde faaliyet gösteren ve metal ya da plastik parça ihtiyacı olan firmaların fason imalatı ile yanında olan firmamızda, makineler konusunda uzman ve deneyimli operatörlerimiz bulunmaktadır. Tüm çalışanlarına gelişen ve değişen teknoloji hakkında gerekli tüm eğitimleri periyodik olarak veren ve makine parkını da her daim dinamik tutan firmamız, siz değerli müşterilerinin de gücüne güç katmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

 

Dünyada ve ülkemizde, otomat sektöründe olan tüm gelişmelere kapısını sonuna kadar açan firmamız, her daim daha iyiyi yakalayabilmek adına gerekli tüm makineleri makine parkında bulundurmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firma olarak biliyoruz ki özellikle günümüzde “ Başarmanın ve ayakta kalmanın tek yolu, yeniliğe ve gelişmelere açık olmaktır.”