0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Rovelver Hizmetleri

 Makine parkında bulunan son teknolojiye sahip revolver makineleri ve profesyonel operatörleriyle revolver işleri hizmetini sunan firmamız, İstanbul Bayrampaşa’da faaliyet göstermektedir. Eğer siz de İstanbul fason revolver hizmeti alabileceğiniz bir firma arıyorsanız, firmamız “ÜÇ EL CNC OTOMAT “ sizlerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda siparişlerinizi almakta ve hatasız olarak tüm imalatlarını gerçekleştirmektedir.

 

Seri işlerin makinesi olan revolver makinesi ile otomotiv, her türlü yedek parça, makine parçaları, mutfak eşyaları gibi parçaların hızlı olarak imal edilmesine olanak sağlamaktadır. Makine parkımızda bulunan son teknoloji makinelerimizle istediğiniz sayıda parçayı hızlı bir şekilde imal ederek sizlere sunmaktayız. Yüksek sayıda parçaların fason işleri ile sizlere hizmet sunduğumuz gibi az sayıda olan fason işleri için de sizlere hizmet sunmaktayız. Hassas çizimleri olmamasına karşın sektörün ilk üretilen makinelerindendir ve sektörde hala sarsılmaz bir yere sahiptir. Ancak revolver makinelerini kullanan operatörlerin mutlaka konusunda uzman ve deneyimli olması gerekmektedir.

 Hassas çizimleri olmasa da eğer operatörleri profesyonel ise hatasız ürün imal etmek elbette ki mümkündür. Firmamız da hatasız ürün imal etmeyi ana çalışma prensibi edindiği için bugüne kadar fason olarak almış olduğu tüm işlerin altından başarı ile kalkarak firmaların gücüne güç katmıştır. Sizin de firmanıza en ekonomik fiyatlarla gücünüze güç katmak için biz her zaman buradayız ve burada olmaya devam edeceğiz!

 

 

Rovelver Hizmetleri