0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Otomat Hizmetleri

 Ülkemizin küçüklü, büyüklü binlerce firmasına ev sahipliği yapan İstanbul, aynı zamanda diğer illerde bulunan işletmelerinde merkez firmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Pek çok sektörün kalbinin attığı yer olan İstanbul’da faaliyet gösteren ve Bayrampaşa’da bulunan işletmesiyle “ÜÇ EL CNC OTOMAT” olarak otomat sektöründe hizmet veren firmamız fason otomat işleri ile de sayısız sektörde hizmet veren firmaların hizmetindedir.

 

 Eğer siz de  İstanbul fason otomat işleri hizmeti alabileceğiniz güvenilir bir firma arıyorsanız, firmamız sizlere de hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır. Doğalgaz bağlantı parçalarından, otomotiv parçalarına, tente perde sistemlerinin mekanizma parçalarından, hidrolik bağlantı parçalarına kadar aklınıza gelebilecek her türlü metal ve plastik parça, firmamızın geniş üretim sahasında deneyimli kadromuz ve son teknoloji makinelerimiz ile fason olarak yapılmakta ve sizlere sunulmaktadır.

 

Sektörün lider konumda bulunan firmamız her zaman koşulsuz, şartsız müşteri memnuniyeti odaklı olarak fason otomat işlerini müşterilerine sunmaktadır. Rakipleri arasından hatasız parça üretimi, kaliteli hizmet anlayışı ve fiyat avantajlarıyla sıyrılan firmamıza siz de iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. 

 

Otomat Hizmetleri