0212 544 0077 info@ucelcncotomat.com

Cnc Hizmetleri

 İstanbul’da Fason olarak 1 metreden, 7 metreye kadar işleme kapasitesi olan son teknolojiye sahip CNC makineleriyle faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. CNC işleme merkezi tezgahlarımız ile metal ve plastik yedek parça imalatlarının yanında, müşterilerimizin fikir ve tasarımlarını içeren özel parçaların de imalatlarını fason olarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Müşteri memnuniyeti odaklı ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda fason CNC işleri sunan firmamız, esnek anlayışı ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imalat gerçekleştirmektedir. Yüksek sayıda parça imalatını hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirebilecek donanım ve tecrübeye sahip olduğumuz için müşterilerimizin yüksek sayıda bulunan taleplerine de pozitif olarak cevap vermekteyiz. Yüksek sayıda imalat imkanının yanında aynı zamanda müşterilerimizin az sayıda olan parça ihtiyaçlarına da her zaman olumlu cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Almış olduğumuz siparişleri son teknoloji CNC makine makine, deneyimli operatör ve uzman kadrosu ile hizmet veren firmamıza ihtiyacınız olan parçanın siparişini vermeniz yeterlidir. Firmamız mümkün olan en kısa sürede ve sözünü verdiği tarihte ürünlerinizin imalatlarını hatasız olarak gerçekleştirecek ve sizlere teslim edecektir.

 

Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyerek bugün, İstanbul Fason CNC işleri dendiğinde ilk akla gelen firmalar arasına giren ve sektöre yön verebilen bir kurum haline gelen firmamız, en ekonomik fiyatlarla sizlerin her zaman hizmetindedir ve her zaman olmaya da devam edecektir. Eğer siz de firmamızın CNC işleri hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

 

 

Cnc Hizmetleri